Opinie ortopedów

O programie

Czym jest OrthoView?

Jak to wygląda na komputerze?

Obejmowane dziedziny ortopedii

Opinie ortopedów

Zalety użytkowania

Oprogramowanie zostało stworzone w ścisłej współpracy ze środowiskiem ortopedycznym i dostawcami rozwiązań PACS, dzięki czemu jest ono idealnie przystosowanym narzędziem do wykorzystywania przez polskich ortopedów w ich codziennej pracy.

OrthoView używane jest już przez ponad 7000 chirurgów ortopedów na całym świecie. Również w Polsce zyskuje ono coraz szersze grono zadowolonych użytkowników.

Korzystanie z programu OrthoView jest intuicyjne i daje dużą dokładność pomiarów przy wyborze prawidłowego implantu. Posiada szeroką gamę narzędzi pomiarowych dla rozwojowej dysplazji stawów biodrowych, choroby zwyrodnieniowej stawu, pomiarów kręgosłupa i planowania osteotomii kostnej.

Andrzej Sionek, Dr Ortopeda-Traumatolog, pracuje z OrthoView od ponad trzech lat

Dzięki OrthoView mogę zaplanować zabieg w jednym miejscu, a potem na sali operacyjnej ponownie otworzyć sesję w celu podglądu lub wprowadzenia zmian. OrthoView to ostatni puzzel  w nasze szpitalnej układance – i wywiązuje się z tej roli znakomicie.

Dr Grant Shaw, Chirurg ortopeda, ceniony autorytet w dziedzinie systemów PACS

Precyzja OrthoView jest zadziwiająca. Dzięki użyciu markera przewidujemy prawidłowy rozmiar protezy. Spowodowało to zmniejszenie ilości sprzętu przynoszonego na salę operacyjną.

Chad Moser, Huron Regional Medical Center

Dzięki łatwym pomiarom kątów w OrthoView, jestem w stanie oglądać zdjęcia szybciej i wydajniej. Jest to ogromny postęp w planowaniu przedoperacyjnym.

Todd A. Millbrandt MD, Shriners Hospital for Children

Odkąd zaczęliśmy używać OrthoView, nie zmarnował się nam ani jeden gwóźdź śródszpikowy. Uniknęliśmy także konieczności przesunięcia dwóch zabiegów dzięki możliwości wykorzystania w planowaniu rzadziej używanych rozmiarów gwoździ.

Samir Mehta MD, Traumatolog

Wszelkie wymiany stawów planuję już wyłącznie na ekranie monitora. Używając gotowych schematów planowania OrthoView jestem w stanie zrobić to szybko, łatwo i dokładnie.

Jonathan W. Surdam MD, Orthopaedics of Southern Indiana

Wszystkie swoje plany konfrontuję z rekomendacjami podawanymi przez program OrthoView. Okazuje się, że podpowiedzi te są bardzo dokładne.

Timothy H. Izant MD, Syracuse Orthopaedic Specialists

Nasze testy wykazały, że przy użyciu oprogramowania OrthoView osiągnęliśmy znacznie większą dokładność planowania niż w przypadku stosowania klisz.

Andrew Bucknill, Royal Melbourne Hospital

Nasi chirurdzy są bardzo zadowoleni z rozwiązania jakie zaproponowało OrthoView.

Karen Worlidge, Halton Healthcare Services Corp.

Stwierdzam, że cyfrowe planowanie przy pomocy OrthoView jest dużo dokładniejsze od tradycyjnego. Jestem w stanie dobierać najwłaściwsze rozmiary protez.

Peter Brooks MD, Chirurg ortopeda, Cleveland, Ohio

Jeśli chodzi o precyzję narzędzi do planowania przedoperacyjnego, to polegam na oprogramowaniu OrthoView. Kiedy jestem już na sali operacyjnej to wiem, że mogę być zupełnie pewien prawidłowego przywrócenia biomechaniki biodra.

David R. Whiddon MD, Chirurg ortopeda

Po co walczyć z cyfrową ewolucją w świecie radiologii? Według mnie lepiej do niej dołączyć i zacząć używać kompletnego, niezawodnego rozwiązania jakim jest oprogramowanie OrthoView.

Brett Levine, Chirurg ortopeda, Northwest Orthopaedics at Rush